Umowa kupna sprzedaży samochodu polsko-niemiecka – wzór

17 

Wiele pojazdów używanych, sprzedawanych na polskim rynku to samochody sprowadzone z Niemiec. Kupując pojazd od obywatela tego kraju, należy zawrzeć umowę sprzedaży w wersji dwujęzycznej, czyli polsko-niemieckiej.

Przygotowanie umowy kupna sprzedaży w drugim, obcym języku, jakim posługuje się jedna ze stron transakcji, jest konieczne, aby zarówno nabywca, jak i sprzedawca mieli świadomość, na jakich zasadach zawierają umowę sprzedaży. 

Umowa kupna sprzedaży samochodu polsko-niemiecka zawiera takie same elementy, jak umowa przygotowana w języku polskim czy angielskim. Niezbędne jest ujęcie w niej daty i miejsca dokonania transakcji, określenie stron umowy i przedmiotu umowy, a także wskazanie ceny zakupu, terminu i formy płatności.

W treści dokumentu mogą pojawić się także oświadczenia stron, w tym oświadczenie kupującego o zapoznaniu się ze stanem technicznym pojazdu oraz o braku zastrzeżeń. 

Kliknij przycisk poniżej, aby pobrać sprawdzony, gotowy do wypełnienia wzór umowy kupna sprzedaży samochodu polsko-niemieckiej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Umowa kupna sprzedaży samochodu polsko-niemiecka – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

umowa-kupna-sprzedazy-samochodu-polsko-niemiecka-wzor
Umowa kupna sprzedaży samochodu polsko-niemiecka - wzór
17