Umowa kupna sprzedaży samochodu polskoniemiecka wzór PDF DOC

17 

Kupno sprzedaży samochodu wymaga sporządzenia umowy, która będzie zrozumiała dla sprzedającego i kupującego. Jeśli samochód nabywany jest od obywatela Niemiec, konieczne staje się sporządzenie umowy kupna sprzedaży samochodu polskoniemieckiej. Dzięki gotowemu drukowi taką umowę może przygotować nawet osoba, która nigdy nie uczyła się tego języka.

Wystarczy więc wydrukować i wypełnić wzór umowy kupna sprzedaży samochodu polskoniemiecki, aby zadbać o interes swój i sprzedającego. Druk uwzględnia między innymi dane stron transakcji, dane przedmiotu umowy oraz cenę przedmiotu umowy.

Umowa kupna sprzedaży samochodu polskoniemiecka będzie potrzebna między innymi przy załatwianiu formalności związanych z rejestracją pojazdu, wykupieniem polisy OC czy odprowadzeniem podatku od czynności cywilnoprawnych.

Dokument ma też pełnić rolę dowodową i zabezpieczać kupującego przed zatajeniem wad pojazdu przez sprzedawcę. Umowa stanowi podstawę zgłoszenia reklamacji z tytułu rękojmi, która obowiązuje nawet w stosunku do sprzedaży produktów używanych. 

Gotowy wzór umowy kupna sprzedaży samochodu polskoniemieckiej pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Umowa kupna sprzedaży samochodu polskoniemiecka wzór PDF DOC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

umowa-kupna-sprzedazy-samochodu-polskoniemiecka-wzor-pdf-doc
Umowa kupna sprzedaży samochodu polskoniemiecka wzór PDF DOC
17