Sprawozdanie z przebiegu stażu pracownik biurowy – Przykład

17 

Każdy stażysta po odbyciu stażu przygotowuje sprawozdanie z jego przebiegu – dotyczy to także pracowników biurowych. W swoim sprawozdaniu z przebiegu stażu stażysta opisuje przede wszystkim wykonywane zadania oraz umiejętności, które nabył. 

Sprawozdanie z przebiegu stażu pracownika biurowego musi uwzględniać podstawowe informacje na temat stażu, czyli czas trwania stażu, miejsce odbywania stażu (dane pracodawcy), opis stanowiska pracy oraz dane osobowe samego stażysty. Najważniejszą częścią sprawozdania jest jednak opis czynności realizowanych w trakcie stażu oraz wyliczenie umiejętności, jakie stażysta opanował w trakcie świadczenia pracy.

Dokument, jakim jest sprawozdanie z przebiegu stażu, ma wykazywać przede wszystkim doświadczenie zdobyte przez stażystę. Co ważne, pismo powinno zawierać wyłącznie fakty, ponieważ podlega weryfikacji przez pracodawcę. 

Należy pamiętać, że sprawozdanie z przebiegu stażu to nie to samo, co opinia o stażyście. Ten drugi dokument sporządza bowiem pracodawca lub opiekun stażu. 

Możesz nabyć gotowy do wypełnienia wzór sprawozdania z przebiegu stażu pracownika biurowego, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sprawozdanie z przebiegu stażu pracownik biurowy – Przykład”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sprawozdanie-z-przebiegu-stazu-pracownik-biurowy-przyklad
Sprawozdanie z przebiegu stażu pracownik biurowy - Przykład
17