Sprawozdanie z przebiegu stażu – sprzedawca

17 

Sprawozdanie z przebiegu stażu sporządza zazwyczaj sam stażysta. Taki dokument powinien być przejrzysty, ale także szczegółowy. Należy ująć w nim informacje na temat podejmowanych działań i osiągnięć w trakcie stażu.

W przypadku sprawozdania z przebiegu stażu sprzedawcy, pismo powinno zawierać między innymi termin rozpoczęcia i zakończenia stażu, miejsce odbycia stażu (dane firmy/sklepu) oraz cel stażu. 

Sam przebieg stażu w sprawozdaniu należy opisać jak najbardziej szczegółowo. W tej sekcji dokumentu powinny pojawić się informacje o realizowanych zadaniach i projektach.

To również w tym segmencie stażysta-sprzedawca informuje o tym, jakie umiejętności i kompetencje nabył w trakcie stażu. Może to być między innymi umiejętność obsługi kasy fiskalnej, umiejętność przeprowadzania inwentaryzacji czy też umiejętność rozpatrywania wniosków reklamacyjnych. 

Sprawozdanie z przebiegu stażu sprzedawcy powinno uwzględniać też wnioski w ramach podsumowania. Należy opisać w nim, jak staż pomógł stażyście w rozwoju zawodowym, a także jakie doświadczenia i umiejętności pozwolił zdobyć. 

Możesz nabyć gotowy do wypełnienia wzór sprawozdania z przebiegu stażu, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sprawozdanie z przebiegu stażu – sprzedawca”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sprawozdanie-z-przebiegu-stazu-sprzedawca
Sprawozdanie z przebiegu stażu - sprzedawca
17