Rezygnacja ze szkoły Teb Edukacja – WZÓR

17 

Teb Edukacja to zespół szkół prywatnych dla dorosłych, w których nauka odbywa się na podstawie zawartej z placówką umowy. Pobieranie nauki w szkole policealnej TEB może być płatne lub bezpłatne, jeśli słuchacz zapisze się na kurs promocyjny.

Należy pamiętać, że niezależnie od rodzaju zawartej umowy, ze szkoły prywatnej można zrezygnować w dowolnym momencie. Należy sporządzić w tym celu wypowiedzenie umowy, które stanowi pisemną rezygnację ze szkoły Teb Edukacja. 

Warto mieć na uwadze, że choć rezygnację ze szkoły prywatnej można wnieść w dowolnym momencie, to termin ten będzie miał wpływ na ewentualne rozliczenia finansowe z placówką. Najkorzystniej jest złożyć rezygnację ze szkoły Teb Edukacja przed rozpoczęciem kolejnego semestru. 

Wypowiedzenie umowy o kształcenie nie wymaga uzasadnienia. Rezygnacja powinna zostać przyjęta niezależnie od podanych przez słuchacza argumentów. Pismo można przygotować w oparciu o przygotowany przez nas wzór rezygnacji ze szkoły Teb Edukacja. Podpisany druk wystarczy złożyć później w sekretariacie placówki.

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rezygnacja ze szkoły Teb Edukacja – WZÓR”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rezygnacja-ze-szkoly-teb-edukacja-wzor
Rezygnacja ze szkoły Teb Edukacja - WZÓR
17