Prośba o kontrolę Nadzoru Budowlanego – wzór

17 

Jak napisać prośbę o kontrolę z Nadzoru Budowlanego? Kontrola Nadzoru Budowlanego to nadzór przestrzegania przepisów budowlanych oraz zatwierdzonych projektów i decyzji administracyjnych dotyczących budowy lub remontu obiektu budowlanego. Celem nadzoru budowlanego jest zapewnienie zgodności prac budowlanych z wymaganiami prawnymi i technicznymi oraz ochrona interesów użytkowników budynku, oraz sąsiadów mieszkających w sąsiedztwie inwestycji budowlanej.

Kontrola Nadzoru Budowlanego może być przeprowadzana przez organy nadzoru budowlanego, które zwykle działają na poziomie lokalnym. W Polsce organem nadzoru budowlanego jest Inspektorat Nadzoru Budowlanego.

O kontrolę Nadzoru Budowlanego prosić mogą np. sąsiedzi, jeśli mają obawy co do przestrzegania przepisów budowlanych lub obawiają się negatywnego wpływu budowy na ich własność, lub bezpieczeństwo.

Dla ułatwienia Ci sporządzenia takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór prośby o kontrolę z Nadzoru Budowlanego, którą zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Prośba o kontrolę Nadzoru Budowlanego – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

prosba-o-kontrole-nadzoru-budowlanego-wzor
Prośba o kontrolę Nadzoru Budowlanego - wzór
17