Pokwitowanie zadatku na wynajem mieszkania wzór

17 

Jak napisać pokwitowanie zadatku na wynajem mieszkania? Wpłacenie zadatku jest często spotykaną praktyką w przypadku zawierania tzw. rezerwacyjnej umowy najmu, która ma na celu zagwarantowanie lokalu określonemu najemcy. Osoba uiszczająca taką opłatę może żądać wystawienia pokwitowania w celach dowodowych.

Pokwitowanie zadatku na wynajem mieszkania powinno mieć formę pisemną – dopuszczalny jest zarówno fizyczny druk, jak i dokument w formie elektronicznej. Może być wystawione w momencie dokonania transakcji lub później – we wspólnie ustalonym terminie – i dostarczone osobiście, pocztą lub mailowo.

Powinno zawierać następujące elementy: dane wpłacającego – najemcy; dane przyjmującego płatność – wynajmującego; kwotę płatności – liczbowo i słownie; metodę płatności; tytuł transakcji, np. zadatek za wynajem; datę i miejsce wpłaty oraz podpis osoby przyjmującej środki.

Chcąc ułatwić Ci przygotowanie omawianego pisma, sporządziliśmy gotowy do wypełnienia wzór pokwitowania za wynajem mieszkania, który możesz pobrać poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pokwitowanie zadatku na wynajem mieszkania wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pokwitowanie-zadatku-na-wynajem-mieszkania-wzor
Pokwitowanie zadatku na wynajem mieszkania wzór
17