Pokwitowanie odbioru gotówki za wynajem mieszkania wzór

(1 opinia klienta)

17 

Jak napisać pokwitowanie odbioru gotówki za wynajem mieszkania? Najemca, który chciałby dysponować potwierdzeniem uiszczenia czynszu za mieszkanie, ma prawo prosić o wystawienie pokwitowania. Dokument taki ma charakter dowodowy i może okazać się przydatny w sytuacji ewentualnego sporu z wynajmującym.

Pokwitowanie odbioru gotówki powinno mieć formę pisemną – dopuszczalny jest zarówno fizyczny druk, jak i dokument w formie elektronicznej. Może być wystawione w momencie dokonania transakcji lub później – we wspólnie ustalonym terminie – i dostarczone osobiście, pocztą lub mailowo.

Powinno zawierać następujące elementy: dane wpłacającego – najemcy; dane przyjmującego płatność – wynajmującego; kwotę płatności – liczbowo i słownie; metodę płatności; tytuł transakcji, np. czynsz za wynajem; datę i miejsce wpłaty oraz podpis osoby przyjmującej środki.

Chcąc ułatwić Ci przygotowanie omawianego pisma, sporządziliśmy gotowy do wypełnienia wzór pokwitowanie odbioru gotówki za wynajem mieszkania, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (1)

1 opinia dla Pokwitowanie odbioru gotówki za wynajem mieszkania wzór

  1. Ula Dobrzycka

    pokwitowanie spełnia moje wymagania w 120% dzięki!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pokwitowanie-odbioru-gotowki-za-wynajem-mieszkania-wzor
Pokwitowanie odbioru gotówki za wynajem mieszkania wzór
17