Pismo do Komendanta Policji o przeprowadzenie pogadanki w przedszkolu – wzór

17 

Policyjna pogadanka w przedszkolu może dotyczyć zasad prawidłowego przechodzenia przez ulicę, reagowania na różnego typu zagrożenia, prawidłowego wzywania pomocy i wielu innych trudnych sytuacji, z którymi może spotkać się młody człowiek.

Wszelkie zasady postępowania zgodnie z przepisami z ust funkcjonariusza wybrzmiewają o wiele poważniej, dlatego przekazywanie takiej wiedzy uczniom przez policjanta okazuje się także o wiele skuteczniejsze. Aby zaprosić funkcjonariusza do przedszkola i poprosić go o „pogadankę”, stosowne pismo w tej sprawie należy skierować do komendanta policji. 

W piśmie do komendanta policji o przeprowadzenie pogadanki w przedszkolu nauczyciel czy dyrektor placówki powinni określić tematykę spotkania, a także zaproponować termin przeprowadzenia lekcji przez funkcjonariusza.

Komendant postara się przydzielić do tego zadania policjanta posiadającego odpowiednią wiedzę i doświadczenie w danym temacie, a następnie przekaże sprawę w jego ręce. Funkcjonariusz osobiście nawiąże później kontakt z autorem pisma, aby ustalić konkretny termin spotkania z małymi uczniami. 

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór pisma do komendanta policji o przeprowadzenie pogadanki w przedszkolu, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: , ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pismo do Komendanta Policji o przeprowadzenie pogadanki w przedszkolu – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pismo-do-komendanta-policji-o-przeprowadzenie-pogadanki-w-przedszkolu-wzor
Pismo do Komendanta Policji o przeprowadzenie pogadanki w przedszkolu - wzór
17