Pismo do dewelopera o odszkodowanie – wzór

17 

Pismo do dewelopera o odszkodowanie jest sporządzane w sytuacjach, w których kwota kary umownej nie pokrywa szkód powstałych po stronie nabywcy nieruchomości.

Odszkodowanie należy się wtedy, gdy deweloper nie wywiązuje się z terminów określonych w umowie. Kary nalicza się za zwłokę w realizacji danych etapów prac czy też za zwłokę w przekazaniu prawa własności lokalu.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór pisma do dewelopera o odszkodowanie, które pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Inwestor ma prawo złożyć pismo o odszkodowanie w sytuacjach, w których właściwe zapisy zostały uwzględnione w treści umowy zawartej z przedsiębiorcą.

Ponadto musi on wykazać i uzasadnić w piśmie fakt wystąpienia szkody. Wśród przykładów można wymienić utracony czynsz bądź zwiększenie kosztów kredytu wynikających z ubezpieczenia pomostowego.

Warto korzystać z gotowych wzorów pisma do dewelopera o odszkodowanie, by sporządzić dokument pozbawiony formalnych błędów oraz braków.

Wypełniony i podpisany dokument trzeba przesłać do dewelopera listem poleconym bądź wręczyć osobiście. Podobne pismo można dać przedsiębiorcy, który nie naprawił w terminie wad lokalu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pismo do dewelopera o odszkodowanie – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pismo-do-dewelopera-o-odszkodowanie-wzor
Pismo do dewelopera o odszkodowanie - wzór
17