Petycja do Dyrektora Szkoły wzór

17 

Dyrektor szkoły zajmuje stanowisko kierującego placówką. Zarządza kadrą szkoły i ma obowiązek zapewnienia w niej odpowiednich warunków bezpieczeństwa dla uczniów. Z tego względu to właśnie do dyrektora kieruje się wszelkie skargi, zawiadomienia, prośby czy petycje. Petycja do dyrektora szkoły charakteryzuje się tym, że jest wnioskiem sporządzanym nie przez jedną osobę, lecz przez całą grupę, na przykład przed rodziców całej klasy. 

Petycja do dyrektora szkoły może dotyczyć różnych spraw – pozytywnych i negatywnych. Czasami jest to prośba o interwencję w sprawie agresywnego ucznia, innym razem jest to prośba o pozostawienie nauczyciela. W każdym przypadku petycja powinna być sporządzona rzeczowo, czyli bazować na konkretnych faktach. Wzór petycji do dyrektora szkoły ułatwia przygotowanie takiego profesjonalnego pisma. 

Warto pamiętać, że petycja do dyrektora szkoły musi zostać podpisana przez więcej niż jedną osobę. Prawidłowo sporządzony dokument zobowiązuje kierującego placówką do ustosunkowania się do treści petycji i podjęcia konkretnych działań. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór petycji do dyrektora szkoły, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Petycja do Dyrektora Szkoły wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

petycja-do-dyrektora-szkoly-wzor
Petycja do Dyrektora Szkoły wzór
17