Oświadczenie Podwykonawcy o niezaleganiu z płatnościami – wzór

17 

Oświadczenie podwykonawcy o niezaleganiu z płatnościami to pismo, które składane jest w określonych sytuacjach w celu zapewnienia, że podwykonawca nie ma zaległości wobec płatności faktur wobec innych podmiotów.

Zwykle takie oświadczenie wymagane jest w przypadku większych inwestycji, gdzie inwestor chce się zabezpieczyć przed ryzykiem podwójnej zapłaty wynagrodzenia.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór oświadczenia podwykonawcy – który zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Dokument taki powinien być sporządzony na piśmie i zawierać wszystkie niezbędne informacje, takie jak dane podwykonawcy, inwestora, szczegóły przedsięwzięcia czy kontraktu.

Oświadczenie takie może być składane w różnych momentach realizacji, na przykład przed rozpoczęciem prac, w trakcie ich trwania czy na etapie końcowym, w zależności od wymagań inicjatora oraz warunków kontraktu.

Miejsce złożenia pisma zależy od uzgodnień pomiędzy stronami, ale zwykle jest to siedziba inwestora lub podmiotu zarządzającego projektem.

W oświadczeniu o niezaleganiu z płatnościami podwykonawca potwierdza, że uregulował wszelkie należności wynikające z realizacji, co pośrednio przekłada się na zabezpieczenie interesów fundatora.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Oświadczenie Podwykonawcy o niezaleganiu z płatnościami – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

oswiadczenie-podwykonawcy-o-niezaleganiu-z-platnosciami-wzor
Oświadczenie Podwykonawcy o niezaleganiu z płatnościami - wzór
17