Oświadczenie najemcy ze wskazaniem przez niego innego lokalu wzór

17 

Jak napisać oświadczenie najemcy ze wskazaniem przez niego innego lokalu? By udostępnić mieszkanie w ramach najmu okazjonalnego, konieczne jest nie tylko sporządzenie samej umowy, lecz także załączników. Jednym z nich jest oświadczenie najemcy służące wskazaniu innego lokalu, gdzie będzie mógł zamieszkać w razie przeprowadzenia egzekucji. Wskazanie to może zostać zawarte w oświadczeniu o poddaniu się rygorowi egzekucji lub stanowić osobny dokument – wtedy nie wymaga sporządzenia w formie notarialnej.

Celem opisywanego oświadczenia jest zapewnienie wynajmującego, że po wygaśnięciu umowy najmu lokator nie będzie bezprawnie zajmować wynajmowanego lokum z powodu braku alternatywy mieszkaniowej.

W dokumencie powinny zostać zawarte takie elementy jak: data sporządzenia; dane stron umowy; przedmiot umowy; wskazanie adresu mieszkania, do którego najemca oraz zamieszkujące z nim osoby przeniosą się po zakończeniu umowy najmu okazjonalnego; podanie danych właściciela wskazanego lokum; deklaracja, że w przypadku utraty możliwości zamieszkania we wskazanym lokalu najemca zobowiązuje się – w terminie 21 dni – wskazać inny lokal; podpisy stron umowy.

Chcąc ułatwić Ci przygotowanie omawianego pisma, sporządziliśmy gotowy do wypełnienia wzór oświadczenia najemcy ze wskazaniem przez niego innego lokalu, który możesz pobrać poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Oświadczenie najemcy ze wskazaniem przez niego innego lokalu wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

oswiadczenie-najemcy-ze-wskazaniem-przez-niego-innego-lokalu-wzor
Oświadczenie najemcy ze wskazaniem przez niego innego lokalu wzór
17