Oświadczenie właściciela lokalu o zapewnieniu miejsca zamieszkania wzór

17 

Jak napisać oświadczenie właściciela lokalu o zapewnieniu miejsca zamieszkania? Najem okazjonalny pozwala na szybsze pozbycie się lokatora, który bezprawnie zajmuje mieszkanie po wygaśnięciu umowy. Możliwość ta ma związek ze składanym przez najemcę oświadczeniem o poddaniu się rygorowi egzekucji w zakresie opróżnienia i wydania lokalu.

Podpisując dokument, musi on dodatkowo podać adres, pod którym zamieszka w razie przeprowadzenia egzekucji oraz przedłożyć zgodę właściciela wskazanego lokum.

Oświadczenie właściciela innego lokalu ma potwierdzać możliwość zajęcia jego mieszkania przez najemcę po przeprowadzeniu egzekucji. Pismo takie powinno zawierać: oznaczenie (adres) mieszkania zastępczego; zgodę właściciela na zamieszkanie najemcy pod podanym adresem w razie przeprowadzenia egzekucji; oświadczenie właściciela, że posiada tytuł prawny do wskazanego lokalu; datę sporządzenia i podpis oświadczającego.

Chcąc ułatwić Ci przygotowanie omawianego pisma, sporządziliśmy gotowy do wypełnienia wzór oświadczenia właściciela lokalu o zapewnieniu miejsca zamieszkania, który możesz pobrać poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Oświadczenie właściciela lokalu o zapewnieniu miejsca zamieszkania wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

oswiadczenie-wlasciciela-lokalu-o-zapewnieniu-miejsca-zamieszkania-wzor
Oświadczenie właściciela lokalu o zapewnieniu miejsca zamieszkania wzór
17