Oświadczenie kierownika budowy WZÓR

17 

Zgodnie z prawem budowlanym, na każdej budowie powinien być obecny kierownik budowy. Odpowiada on bowiem za ewentualne błędy, które zaistniały w trakcie prac, a także za nieuwzględnienie wszystkich danych, jakie znajdowały się w projekcie, dostarczonym mu przez inwestora.

Musi ponadto pilnować, aby właściwie prowadzić dokumentację budowlaną i sporządzić wszystkie niezbędne dokumenty, w tym oświadczenia kierownika budowy.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór oświadczenia kierownika budowy, które pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Posiadają one rozmaity charakter i sporządza się je na różnych etapach prac, w zależności od ich celu. Najczęściej wydaje się oświadczenia o podjęciu oraz o zakończeniu robót.

Bez konkretnych dokumentów nie da się bowiem ostatecznie zamknąć wszelkich formalności urzędowych, które wiążą się z prowadzeniem prac budowlanych. Jeżeli w trakcie realizowania przedsięwzięcia zmienia się osoba będąca kierownikiem, to fakt ten również wymaga sporządzenia stosownego pisma.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Oświadczenie kierownika budowy WZÓR”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

oswiadczenie-kierownika-budowy-wzor
Oświadczenie kierownika budowy WZÓR
17