Zgoda współwłaścicieli na przyłącze gazowe wzór

17 

W zależności od charakteru prac niezbędnych do wykonania przyłącza gazowego, inwestycja tego typu może zostać potraktowana jako mieszczącą się w zakresie zwykłego zarządu lub wykraczającą poza zakres zwykłego zarządu. W pierwszym przypadku do jej realizacji potrzebna będzie zgoda od większości współwłaścicieli, w drugim od wszystkich. Zgoda współwłaścicieli na przyłącze gazowe jest konieczna, aby można było przystąpić do realizacji prac. 

Pisemna zgoda współwłaścicieli na przyłącze gazowe to załącznik, który inwestor musi przedłożyć w starostwie, aby zgłosić plan realizacji takiej inwestycji. Wynika to z faktu, że do zgłoszenia potrzebne jest oświadczenie o prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane, a jeden ze współwłaścicieli nie ma prawa złożyć takiego oświadczenia w imieniu pozostałych. 

Ponieważ zgoda na przyłącze musi zawierać kilka niezbędnych elementów formalnych, dlatego warto przygotować ją w oparciu o nasz wzór zgody współwłaścicieli na przyłącze gazowe, który wystarczy wypełnić i podpisać. 

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zgoda współwłaścicieli na przyłącze gazowe wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zgoda-wspolwlascicieli-na-przylacze-gazowe-wzor
Zgoda współwłaścicieli na przyłącze gazowe wzór
17