Zgoda sąsiada na przyłącze prądu wzór

17 

Wykonanie przyłącza prądu, wiąże się z koniecznością przeprowadzenia części prac na terenie nieruchomości sąsiedniej. Nic więc dziwnego, że inwestorowi potrzebna jest zgoda sąsiada na przyłącze prądu, wyrażona w formie pisemnej. Warto pamiętać, że udzielenie takiej zgody sąsiad może uzależnić od zobowiązania się inwestora do przywrócenia nieruchomości do stanu poprzedniego, a także od zapłaty określonego wynagrodzenia. Mimo to zdecydowanie korzystniej jest uzyskać taką zgodę dobrowolnie, niż występować z tego typu sprawą na drogę sądową. 

Zgoda sąsiada na przyłącze prądu musi uwzględniać zarówno oświadczenie woli o wyrażeniu zgody na planowane prace, jak i oświadczenie o zapoznaniu się z zakresem planowanych prac. Podpisany dokument pełni rolę dowodową i skutecznie zabezpiecza inwestora przed ewentualnymi sporami czy roszczeniami, które mogłyby pojawić się w przyszłości.

Warto pamiętać, aby zgodę sąsiada uzyskiwać zawsze bezterminowo, w czym pomocny będzie przygotowany przez nas wzór zgody sąsiada na przyłącze prądu, który pozwala ustalić odpowiedni termin obowiązywania takiej zgody, a także uregulować kwestie jej odpłatności. 

Kategorii ,
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zgoda sąsiada na przyłącze prądu wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zgoda-sasiada-na-przylacze-pradu-wzor
Zgoda sąsiada na przyłącze prądu wzór
17