Zgoda współwłaściciela na wypłatę odszkodowania – wzór

17 

W przypadku likwidacji szkody na ruchomości czy nieruchomości należącej do kilku podmiotów zastosowanie może mieć zgoda na wypłatę odszkodowania na rzecz jednego ze współwłaścicieli. Aby taka wypłata mogła mieć miejsce współwłaściciele, muszą udzielić stosownej zgody.

Zgoda współwłaściciela na wypłatę odszkodowania przybiera formę pisemną, jest to dokument, w którym znajduje się oświadczenie woli, w którym pojawia się zgoda na wypłacanie drugiej osobie odszkodowania za poniesione straty.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do pobrania wzór zgody współwłaściciela na wypłatę odszkodowania – którą zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

Poza oświadczeniem woli powinny się znajdować w dokumencie także informacje o danych współwłaściciela, informacja o numerze szkody, którego oświadczenie dotyczy, data i miejsce sporządzenia, własnoręczny podpis współwłaściciela.

Dokument ze zgodą powinien być dostarczony do towarzystwa ubezpieczeniowego i dołączony do dyspozycji wypłaty odszkodowania. Jeśli taki dokument nie będzie dołączony wypłata zostanie wstrzymana, albo opóźniona do momentu, w którym komplet dokumentów zostanie dostarczony do towarzystwa ubezpieczeniowego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zgoda współwłaściciela na wypłatę odszkodowania – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zgoda-wspolwlasciciela-na-wyplate-odszkodowania-wzor
Zgoda współwłaściciela na wypłatę odszkodowania - wzór
17