Zgoda współwłaściciela na wykonanie przyłącza – wzór

17 

Chcąc dokonać przyłącza do budynku, należy uzyskać zgodę współwłaścicieli nieruchomości. Taka zgoda jest niezbędna do przeprowadzenia inwestycji, różnić się może jedynie to czy będzie wymagana zgoda wszystkich, czy większości współwłaścicieli. Jeśli jest to czynność zwykłego zarządu, zgodę może udzielić większość współwłaścicieli.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do pobrania wzór zgody współwłaściciela – który zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

Zgoda, której udziela współwłaściciel na wykonanie przyłącza, powinna mieć formę pisemną. To forma oświadczenia, w którym współwłaściciel wyraża zgodę na przyłącze.

Forma pisemna pozwala na przygotowanie dokumentu, który potem może być dołączony do dokumentacji w momencie zgłoszenia budowy przyłącza.

Zgoda współwłaściciela na wykonanie przyłącza pełni rolę dowodową, w dokumencie powinny znaleźć się takie informacje jak dane współwłaściciela, data i miejsce sporządzenia, treść oświadczenia, informacja o zapoznaniu się z zakresem prac, własnoręczny czytelny podpis.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zgoda współwłaściciela na wykonanie przyłącza – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zgoda-wspolwlasciciela-na-wykonanie-przylacza-wzor
Zgoda współwłaściciela na wykonanie przyłącza - wzór
17