Zgoda na zabieg kosmetyczny – wzór

17 

Pisemna zgoda na zabieg kosmetyczny pełni rolę ochronną dla kosmetyczki, zabezpieczając ją na wypadek różnych sytuacji spornych. Zgody na zabieg można wymagać od klientki zarówno w przypadku procedur inwazyjnych, jak i tych mniej ryzykownych. Zgoda wyrażona na piśmie ma udowadniać nie tylko fakt, że klientka zgodziła się na dany zabieg, ale również to, na jaki zakres czynności wyraziła zgodę. 

Zgoda na zabieg pełni rolę informacyjną i dowodową. Jest ostatnim elementem procedury, który przygotowuje klientkę do zabiegu. Pozwala zminimalizować ryzyko komplikacji, zwiększyć skuteczność zabiegu oraz ułatwić rozwiązywanie ewentualnych sporów. Wzór zgody na zabieg kosmetyczny uwzględnia wszystkie elementy niezbędne w tego typu piśmie, czyli między innymi informacje o wskazaniach, przeciwwskazaniach, możliwych efektach zabiegu oraz ryzyku ewentualnych powikłań.

Pisemna, podpisana przez klientkę zgoda, zawierająca wszystkie te elementy skutecznie chroni kosmetyczkę przed konsekwencjami w przypadku, kiedy procedura doprowadzi do powstania skutków ubocznych oraz gdy efekt zabiegu okaże się nie spełniać oczekiwań klientki.

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zgoda na zabieg kosmetyczny – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zgoda-na-zabieg-kosmetyczny-wzor
Zgoda na zabieg kosmetyczny - wzór
17