Zgłoszenie usterki do dewelopera wzór

17 

Jak zgłosić usterkę do dewelopera? Zgłoszenie usterki do dewelopera polega na poinformowaniu dewelopera lub jego przedstawiciela o istnieniu problemu, lub wady w nowo wybudowanym, lub oddanym do użytku mieszkaniu, budynku lub innym obiekcie.

Proces zgłaszania usterki do dewelopera może różnić się w zależności od konkretnych warunków umowy deweloperskiej między stronami, lokalnych przepisów i praktyk samej firmy deweloperskiej. Niemniej jednak ogólnie rzecz biorąc, zgłoszenie usterki do dewelopera powinno odbyć się drogą pisemną (dla celów dowodowych).

Zaleca się więc sporządzenie pisemnego zgłoszenia, w którym opisuje się szczegółowo wszystkie występujące usterki lub problemy. W zgłoszeniu powinny znaleźć się informacje takie jak nazwa dewelopera, adres nieruchomości, opis usterek, ich lokalizacja, daty odkrycia usterek, zdjęcia lub inne dowody dokumentujące problem.

Pisemne zgłoszenie usterki należy przekazać deweloperowi lub osobie odpowiedzialnej za obsługę reklamacji. Można to zrobić listownie lub osobiście, zależnie od ustaleń umownych.

Dla ułatwienia Ci sporządzenia takiego pisma przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór zgłoszenia usterki do dewelopera, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zgłoszenie usterki do dewelopera wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zgloszenie-usterki-do-dewelopera-wzor
Zgłoszenie usterki do dewelopera wzór
17