Wypowiedzenie umowy TOTAL FITNESS Sp. z o.o. – wzór PDF DOC

17 

Jak wypowiedzieć umowę z TOTAL FITNESS? Umowy zawierane z klubami fitness z reguły odnawiają się automatycznie, przez co klient zobowiązany jest płacić za karnet za kolejny okres trwania umowy.

Aby nie dopuścić do takiej sytuacji, należy wypowiedzieć firmie umowę na piśmie, czyli przygotować pisemne oświadczenie woli o wypowiedzeniu, w którym znajdą się dane klienta i jego odręczny podpis.

Umowa ulegnie rozwiązaniu wraz z upływem okresu wypowiedzenia, zgodnie z treścią zawartego wcześniej kontraktu. 

Firma TOTAL FITNESS posiada sieć klubów fitness między innymi w Warszawie czy Gdańsku. Przedsiębiorstwo prowadzi zajęcia wzmacniające, choreograficzne, prozdrowotne czy mentalne. W klubach można trenować także sporty walki. 

Opracowany w formacie PDF oraz DOC wzór wypowiedzenia umowy TOTAL FITNESS to proste rozwiązanie dla osób, które chcą rozwiązać umowę zawartą z taką firmą. Druk wystarczy wypełnić i podpisać, a następnie przesłać na adres przedsiębiorstwa listem poleconym. 

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Przygotowany przez nas wzór wypowiedzenia umowy zawiera 2 bardzo ważne klauzule: żądanie usunięcia naszych danych osobowych z bazy danych oraz prośbę o potwierdzenie usunięcia danych i wypowiedzenia umowy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wypowiedzenie umowy TOTAL FITNESS Sp. z o.o. – wzór PDF DOC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wypowiedzenie-umowy-total-fitness-sp-z-o-o-wzor-pdf-doc
Wypowiedzenie umowy TOTAL FITNESS Sp. z o.o. - wzór PDF DOC
17