Wypowiedzenie umowy Seris Konsalnet – wzór PDF DOC

17 

Jak napisać wypowiedzenie umowy Seris Konsalnet? Zakończenie współpracy z firmą ochroniarską wymaga sporządzenia oświadczenia woli o wypowiedzeniu umowy – w formie pisemnej.

Taki dokument należy przygotować w oparciu o postanowienia samego kontraktu. Umowa każdorazowo może przewidywać bowiem innej długości okres wypowiedzenia czy inny sposób naliczania kar umownych za przedterminowe zerwanie kontraktu. 

Seris Konsalnet to największa agencja ochrony w Polsce, a przy tym część międzynarodowej Grupy SERIS, czyli jednego z globalnych liderów rynku security. Przedsiębiorstwo działa na rynku od ponad 28 lat.

Wśród jej usług znajdują się między innymi ochrona fizyczna, monitoring obiektów, monitoring GPS pojazdów, a także projektowanie i realizacja technicznych systemów zabezpieczeń.

Opracowany wzór wypowiedzenia umowy Seris Konsalnet to gotowy do wypełnienia druk, który można pobrać w formacie DOC i PDF. Po uzupełnieniu danych pismo należy przesłać firmie na przykład listem poleconym.

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Nasz wzór wypowiedzenia umowy zawiera 2 bardzo ważne klauzule: żądanie usunięcia naszych danych z bazy firmy oraz prośbę o potwierdzenie usunięcia danych i wypowiedzenia umowy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wypowiedzenie umowy Seris Konsalnet – wzór PDF DOC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wypowiedzenie-umowy-seris-konsalnet-wzor-pdf-doc
Wypowiedzenie umowy Seris Konsalnet - wzór PDF DOC
17