Wypowiedzenie umowy Prudential Ubezpieczenia – wzór PDF DOC

17 

Jak napisać wypowiedzenie umowy Prudential Ubezpieczenia? Rozwiązanie umowy ubezpieczenia na życie może zostać złożone w każdym czasie.

Zgodnie z przepisami kodeksu cywilnego, od umowy zawartej na okres przekraczający 6 miesięcy klient może odstąpić w ciągu 30 dni. W późniejszym terminie rozwiązanie umowy odbywa się na zasadach określonych w ogólnych warunkach umowy.

Zwykle wypowiedzenie wiąże się z obowiązkiem zachowania okresu wypowiedzenie długości od jednego do trzech miesięcy. 

Prudential Ubezpieczenia, a dokładniej Prudential International Assurance, to spółka, która funkcjonuje w Polsce jako oddział spółki irlandzkiej: Prudential International Assurance plc z siedzibą w Dublinie. Przedsiębiorstwo otworzyło swój oddział w Polsce już w 1927 roku. Po wojnie, marka wznowiła działalność w kraju w 2013 roku. 

Przygotowany przez nas wzór wypowiedzenia umowy Prudential Ubezpieczenia to druk dostępny w formacie PDF i DOC, który ułatwia sporządzenie skutecznego wypowiedzenia bez błędów czy braków formalnych. Po wypełnieniu i podpisaniu wystarczy przesłać go do ubezpieczyciela pocztą tradycyjną.

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Przygotowany przez nas wzór wypowiedzenia umowy zawiera 2 bardzo ważne klauzule: żądanie usunięcia naszych danych osobowych z bazy danych oraz prośbę o potwierdzenie usunięcia danych i wypowiedzenia umowy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wypowiedzenie umowy Prudential Ubezpieczenia – wzór PDF DOC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wypowiedzenie-umowy-prudential-ubezpieczenia-wzor-pdf-doc
Wypowiedzenie umowy Prudential Ubezpieczenia - wzór PDF DOC
17