Wypowiedzenie umowy Plus – wzór PDF DOC

17 

Jak rozwiązać umowę Plus? Wypowiedzenie umowy Plus wymaga sporządzenia oświadczenia woli w formie pisemnej. Dokument pozwala zakończyć współpracę z dostawcą usług wraz z upływem okresu wypowiedzenia.

Przed wypowiedzeniem umowy warto zapoznać się z jej zapisami, w tym zwłaszcza z zapisami dotyczącymi rozwiązania kontraktu. Z reguły wypowiedzenie umowy w trybie natychmiastowym jest możliwe wyłącznie w przypadku rażącego naruszenia postanowień umowy przez jedną ze stron. 

Firma Plus to sieć telefonii komórkowej, której usługi są skierowane do klientów biznesowych i do klientów indywidualnych. Oferta obejmuje zarówno abonament komórkowy, jak i usługi na kartę czy tak zwany MIX, czyli usługi mieszane. Obecnie Plus jest także dostawcą bezprzewodowego internetu. 

Przygotowany przez nas wzór wypowiedzenia umowy Plus w formacie PDF i DOC ułatwia sporządzenie oświadczenia woli, które pozwala skutecznie zakończyć współpracę z firmą. Druk wystarczy wypełnić swoimi danymi i dostarczyć usługodawcy.

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Przygotowany przez nas wzór wypowiedzenia umowy zawiera 2 bardzo ważne klauzule: żądanie usunięcia naszych danych osobowych z bazy danych oraz prośbę o potwierdzenie usunięcia danych i wypowiedzenia umowy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wypowiedzenie umowy Plus – wzór PDF DOC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wypowiedzenie-umowy-plus-wzor-pdf-doc
Wypowiedzenie umowy Plus - wzór PDF DOC
17