Wypowiedzenie umowy Fortum – wzór PDF DOC

17 

Jak rozwiązać umowę zawartą z firmą Fortum? Fortum jest dostawcą energii, gazu i ciepłej wody. Umowa zawarta z dostawcą takich usług może zostać rozwiązana wyłącznie za pomocą pisemnego oświadczenia woli o rezygnacji.

Dokument powinien uwzględniać między innymi dane osobowe klienta, a także jego odręczny podpis. Wypowiedzenie umowy Fortum może dotyczyć umowy zawartej na czas określony i nieokreślony.

W pierwszym przypadku wypowiedzenie będzie skutkowało nałożeniem na klienta kary umownej, a w drugim będzie wiązało się z obowiązkiem zachowania okresu wypowiedzenia, wskazanego w treści umowy. 

Firma Fortum jest liderem w obszarze czystej energii. Korzysta z takich źródeł ciepła i prądu jak słońce, wiatr, woda czy paliwa dostępne lokalnie. Działalność w Polsce prowadzi od 2003 roku. Obecnie posiada dwie elektrociepłownie – w Częstochowie i Zabrzu. 

Wzór wypowiedzenia umowy Fortum to opracowany przez nas druk w formacie DOC i PDF, który wystarczy wypełnić i podpisać, aby skutecznie zakończyć współpracę z dostawcą energii. 

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Nasz wzór wypowiedzenia umowy zawiera 2 bardzo ważne klauzule: żądanie usunięcia naszych danych z bazy firmy oraz prośbę o potwierdzenie usunięcia danych i wypowiedzenia umowy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wypowiedzenie umowy Fortum – wzór PDF DOC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wypowiedzenie-umowy-fortum-wzor-pdf-doc
Wypowiedzenie umowy Fortum - wzór PDF DOC
17