Wypowiedzenie umowy Forbes – wzór PDF DOC

17 

Jak rozwiązać umowę Forbes? Rezygnacja z prenumeraty wymaga sporządzenia oświadczenia woli o wypowiedzeniu umowy. Takie oświadczenie powinno wskazywać termin rezygnacji z prenumeraty, a także dane klienta z jego adresem.

Jeśli klient nie zawrze terminu rezygnacji w swoim oświadczeniu, umowa subskrypcji wygaśnie wraz z upływem okresu wypowiedzenia.

Z kolei w sytuacji, kiedy klient chce uniknąć przedłużenia umowy na kolejny okres, swoje wypowiedzenie umowy Forbes powinien złożyć z odpowiednim wyprzedzeniem, przed rozpoczęciem kolejnego okresu rozliczeniowego. 

Forbes to amerykański dwutygodnik o tematyce biznesowej, założony w 1917 roku przez Bertiego Forbesa. Główna siedziba redakcji mieści się na Piątej Alei w Nowym Jorku. Redaktorem naczelnym gazety jest Steve Forbes, a wydawcą – Randall Lane. Polskie wydanie Forbes istnieje od 2004 roku. 

Przygotowany przez nas wzór wypowiedzenia umowy Forbes to dokument w formacie PDF i DOC, który wystarczy wypełnić swoimi danymi, aby skutecznie zrezygnować z subskrypcji dwutygodnika. 

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Nasz wzór wypowiedzenia umowy zawiera 2 bardzo ważne klauzule: żądanie usunięcia naszych danych z bazy firmy oraz prośbę o potwierdzenie usunięcia danych i wypowiedzenia umowy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wypowiedzenie umowy Forbes – wzór PDF DOC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wypowiedzenie-umowy-forbes-wzor-pdf-doc
Wypowiedzenie umowy Forbes - wzór PDF DOC
17