Umowa kupna sprzedaży domku holenderskiego – wzór

17 

Domek holenderski to tak zwany domek na kółkach, niepołączony trwale z gruntem. Nie jest on jednak traktowany jak przyczepa kempingowa, lecz jako tymczasowy obiekt budowlany.

Zakup takiego domku warto udokumentować za pomocą umowy w zwykłej formie pisemnej, przygotowanej w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach. 

Umowa kupna sprzedaży domku holenderskiego powinna uwzględniać podobne informacje, co umowa kupna sprzedaży mieszkania czy domu wolnostojącego. Dokument musi określać strony transakcji, przedmiot transakcji, cenę zakupu czy termin i sposób płatności.

Poza tym warto zawrzeć w nim kilka dodatkowych zapisów, dotyczących między innymi znajomości stanu technicznego przedmiotu umowy, zobowiązania kupującego do zapłaty ustalonej ceny, obowiązku wprowadzania zmian w umowie za pomocą aneksu w formie pisemnej czy też zobowiązania kupującego do samodzielnego odebrania przedmiotu umowy w ustalonym terminie. 

Jeśli potrzebujesz wzoru umowy kupna sprzedaży domku holenderskiego, kliknij przycisk poniżej i pobierz gotowy do wypełnienia druk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Umowa kupna sprzedaży domku holenderskiego – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

umowa-kupna-sprzedazy-domku-holenderskiego-wzor
Umowa kupna sprzedaży domku holenderskiego - wzór
17