Umowa współpracy między firmami budowlanymi – wzór

17 

Jak powinna wyglądać umowa współpracy między firmami budowlanymi? Umowa współpracy między firmami budowlanymi to pisemne porozumienie, które pozwala konkurencyjnym firmom ustalić zasady wzajemnej współpracy.

Dzięki takiej umowie przedsiębiorcy mogą liczyć na większe zyski, świadcząc bardziej kompleksowe usługi. Porozumienie między firmami może dotyczyć wymiany wiedzy i umiejętności, wymiany urządzeń, a nawet wymiany wyszkolonych pracowników.

W umowie współpracy między firmami budowlanymi należy ustalić warunki współpracy handlowej, które mają zabezpieczać interesy obu stron. Umowę tego typu zawiera się na zasadzie swobody umów, ponieważ kodeks cywilny nie reguluje zasad zawierania takich kontraktów. 

Wśród postanowień umowy współpracy mogą znaleźć się wzajemne gwarancje dotyczące gotowości do świadczenia usług. Dokument może odnosić się również do terminów składania zamówień na usługi, minimalnego i maksymalnego zakresu pracy czy stawek za roboczogodziny.

Jeśli potrzebujesz gotowego do wypełnienia wzoru umowy współpracy między firmami budowlanymi, kliknij przycisk poniżej i pobierz druk w odpowiednim formacie:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Umowa współpracy między firmami budowlanymi – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

umowa-wspolpracy-miedzy-firmami-budowlanymi-wzor
Umowa współpracy między firmami budowlanymi - wzór
17