Ugoda w sprawie kolizji drogowej wzór PDF DOC

17 

Ponieważ kolizja drogowa może zdarzyć się każdemu, zawsze warto mieć pod ręką gotowy do wypełnienia wzór ugody w sprawie kolizji drogowej, który kierowcy mogą wykorzystać w przypadku niewielkiej stłuczki. O ugodzie po kolizji można myśleć jednak tylko w sytuacji, kiedy w wyniku zdarzenia nie ucierpiał żaden człowiek, a kierowcy byli trzeźwi i zgadzają się ze sobą, co do przebiegu całego zajścia.

Ugoda w sprawie kolizji drogowej pozwala uniknąć zaangażowania w sprawę policji i ubezpieczyciela, a tym samym zachować zniżki za bezszkodową jazdę. Na jej zawarciu korzysta też poszkodowany, który szybciej otrzymuje środki na niezbędne naprawy pojazdu. 

Oczywiście, zawierając ugodę w sprawie kolizji drogowej, należy zachować dużą ostrożność. Tylko prawidłowo sporządzony, precyzyjny w swojej treści dokument pozwoli zabezpieczyć interes obu stron i uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji.

Ugoda powinna określać dokładnie dane stron, dane pojazdów biorących udział w zdarzeniu, a także ustaloną kwotę odszkodowania i sposób jego zapłaty, np. w gotówce lub przelewem na rachunek bankowy.

Gotowy wzór ugody w sprawie kolizji drogowej pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ugoda w sprawie kolizji drogowej wzór PDF DOC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ugoda-w-sprawie-kolizji-drogowej-wzor-pdf-doc
Ugoda w sprawie kolizji drogowej wzór PDF DOC
17