Podanie o zainstalowanie w nieruchomości monitoringu wzór

17 

Monitoring zainstalowany w budynku ma na celu poprawę warunków bezpieczeństwa mieszkańców. Już sama tabliczka z informacją o monitoringu często odstrasza potencjalnych włamywaczy czy wandali.

Natomiast utrwalony obraz takiej osoby ułatwia jej namierzenie i pociągnięcie do odpowiedzialności. Aby w bloku zamontowane zostały kamery, należy wystąpić z odpowiednim wnioskiem w takiej sprawie do zarządcy budynku – wspólnoty lub spółdzielni mieszkaniowej. Podanie o zainstalowanie w nieruchomości monitoringu musi popierać także większość mieszkańców. 

Jeśli administracja zgodzi się na zainstalowanie monitoringu, konieczne będzie spełnienie obowiązku informacyjnego wynikającego z przepisów RODO, czyli poinformowanie wszystkich o fakcie monitorowania pomieszczeń, a także o tym, kto jest administratorem gromadzonych w ten sposób danych i jak długo są one przechowywane. 

Aby zarząd spółdzielni wyraził zgodę na montaż kamer, pismo warto starannie uzasadnić, powołując się na kwestie związane z bezpieczeństwem. 

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór podania o zainstalowanie w nieruchomości monitoringu, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o zainstalowanie w nieruchomości monitoringu wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-zainstalowanie-w-nieruchomosci-monitoringu-wzor
Podanie o zainstalowanie w nieruchomości monitoringu wzór
17