Podanie o przyjęcie na studia wzór

17 

Procedura rekrutacji może różnić się nieco w każdej uczelni wyższej. Część uniwersytetów posiada swoje formularze, które kandydaci uzupełniają jedynie danymi osobowymi. W niektórych przypadkach podanie o przyjęcie na studia trzeba natomiast sporządzić samodzielnie. 

W zależności od uczelni, wzór podania o przyjęcie na studia może być skierowany odpowiednio do rektora lub do dziekana wydziału. W każdym przypadku powinien zawierać jednak dane osobowe i kontaktowe kandydata na studia, a także informacje na temat rodzaju studiów, które chce podjąć kandydat – dzienne, zaoczne, pierwszego stopnia, drugiego stopnia, jednolite magisterskie. Czasami podanie o przyjęcie na studia musi zawierać też uzasadnienie dotyczące wyboru konkretnego kierunku studiów. 

Warto pamiętać, że niezależnie od tego, czy pismo składane jest na formularzu, czy sporządzane samodzielnie, kandydat zawsze powinien podpisać je odręcznie swoim imieniem i nazwiskiem, a następnie złożyć w dziekanacie danego wydziału.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o przyjęcie na studia wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-przyjecie-na-studia-wzor
Podanie o przyjęcie na studia wzór
17