Pismo do spółdzielni w sprawie przeciekającego dachu – wzór

17 

Dach należy do części wspólnych budynku, dlatego jego konserwacją, wymianą czy naprawami zajmuje się zarządca nieruchomości – spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa. Jeśli dach jest w złym stanie technicznym, stwarza zagrożenie dla bezpieczeństwa mieszkańców bloku i ich mienia, warto zatem zawiadomić o takim stanie rzeczy administrację. 

Pismo do spółdzielni w sprawie przeciekającego dachu nie powinno pozostać bez rozpatrzenia. Po otrzymaniu takiego zawiadomienia pracownicy spółdzielni dokonują zwykle badania stanu technicznego dachu i planują niezbędne naprawy, a nawet całkowitą wymianę poszycia. Środki na taką inwestycję czerpane są z funduszu remontowego. 

Przygotowując – pismo do spółdzielni w sprawie cieknącego dachu, należy skupić się na opisie stanu technicznego poszycia i wskazać na podejrzenie istnienia usterki, która prowadzi do zalewania strychu i mieszkań znajdujących się na najwyższym piętrze budynku. O nieszczelnym dachu mogą świadczyć zaś między innymi zacieki na sufitach, pojawiające się po ulewnym deszczu. 

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór pisma do spółdzielni w sprawie przeciekającego dachu, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pismo do spółdzielni w sprawie przeciekającego dachu – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pismo-do-spoldzielni-w-sprawie-przeciekajacego-dachu-wzor
Pismo do spółdzielni w sprawie przeciekającego dachu - wzór
17