Pismo do spółdzielni mieszkaniowej w sprawie zalania piwnicy – wzór

17 

Piwnica w bloku najczęściej zostaje zalana z powodu wody wybijającej ze studzienki kanalizacyjnej, ewentualnie przez fundamenty, które nie zostały prawidłowo odizolowane.

Sprawę zalania piwnicy zawsze należy zgłosić zatem zarządcy budynku – odpowiednio wspólnocie mieszkaniowej lub spółdzielni. Usunięcie takiego problemu często wymaga bowiem przeprowadzenia rozległego remontu, na który zgodę musi wyrazić większość mieszkańców. 

Pismo do spółdzielni mieszkaniowej w sprawie zalania piwnicy można złożyć osobiście w siedzibie spółdzielni, a także przesłać pocztą na jej adres korespondencyjny. Jeśli sprawa jest pilna, o problemie warto zawiadomić spółdzielnię również telefonicznie.

Złożenie takiego zawiadomienia powinno skutkować wizytą pracowników spółdzielni w budynku. Taka wizyta ma na celu dokonanie oceny zakresu problemu i ustalenie jego przyczyny.

Ewentualny remont w piwnicy sfinansowany zostanie ze środków zgromadzonych na funduszu remontowym, zatem żaden z lokatorów nie powinien zostać obciążony takimi kosztami w sposób bezpośredni.

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór pisma do spółdzielni mieszkaniowej w sprawie zalania piwnicy, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pismo do spółdzielni mieszkaniowej w sprawie zalania piwnicy – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pismo-do-spoldzielni-mieszkaniowej-w-sprawie-zalania-piwnicy-wzor
Pismo do spółdzielni mieszkaniowej w sprawie zalania piwnicy - wzór
17