Aneks do umowy o roboty budowlane WZÓR

17 

Aneks do umowy o roboty budowlane daje możliwość zmienienia dotychczasowych postanowień, które zawarto w umowie, a także uchylenia ich lub dodania nowych warunków / ustaleń.

Dzięki aneksowi da się na przykład zwiększyć zakres zleconych prac albo skrócić termin ich wykonania. Co ciekawe, brak jest ograniczeń w kwestii liczby aneksów, jakie można sporządzić.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór aneksu do umowy o roboty budowlane, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

Najważniejsze, aby w treści dokumentu określić strony umowy, wspomnieć, którego kontraktu konkretnie dotyczy, od kiedy jego postanowienia wchodzą w życie, a także wskazać zmiany, jakie pragnie się wprowadzić poprzez aneks (np. roboty dodatkowe).

Musi on zostać podpisany przez obie strony, a następnie załącza się go do umowy, ponieważ od momentu złożenia podpisów stanowi jej integralną część. Warto też zawrzeć w treści klauzulę, iż pozostałe postanowienia aktualizowanej aneksem umowy pozostają niezmienne.

Podobne wzory pism:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Aneks do umowy o roboty budowlane WZÓR”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

aneks-do-umowy-o-roboty-budowlane-wzor
Aneks do umowy o roboty budowlane WZÓR
17