Karta gwarancyjna na roboty budowlane – wzór

(1 opinia klienta)

17 

Karta gwarancyjna na roboty budowlane to ważny dokument, który powinien zostać przygotowany przez wykonawcę. Rękojmia nie powinna obejmować okresu krótszego niż dwa lata i może zawierać informacje dotyczące wad, które można zgłosić w ramach reklamacji oraz sposób ich zgłaszania przez inwestora.

Poprawnie sporządzona karta zawiera również instrukcję składania i rozpatrywania zażaleń, co pozwala na sprawne i bezproblemowe zgłaszanie ewentualnych usterek.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór karty gwarancyjnej – którą pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (1)

W dokumencie powinny się też znaleźć treści na temat wyłączeń z gwarancji, czyli takich usterek, które nie podlegają jej ramom. Zwykle są to wady wynikające z nieprawidłowej eksploatacji obiektu, bądź z uszkodzeń spowodowanych działaniem sił wyższych.

Ponadto karta powinna określać, ile czasu ma wykonawca na usunięcie zgłoszonych wad. Jest to istotne, gdyż umożliwia inwestorowi kontrolowanie terminów realizacji napraw i utrzymanie dobrych relacji z wykonującym.

Właściwie sporządzona karta umożliwia sprawne zgłaszanie i rozpatrywanie reklamacji, a także chroni interesy obu stron.

1 opinia dla Karta gwarancyjna na roboty budowlane – wzór

  1. Miłosz Rogacki

    bardzo dobry wzór gwarancji

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

karta-gwarancyjna-na-roboty-budowlane-wzor
Karta gwarancyjna na roboty budowlane - wzór
17