Zaproszenie na emeryturę wzór

17 

Z okazji przejścia na emeryturę wiele osób decyduje się zorganizować przyjęcie lub przynajmniej skromny poczęstunek. Takie spotkanie ma służyć oficjalnemu pożegnaniu się ze współpracownikami.

Organizując imprezę pożegnalną, emeryt powinien wystosować odpowiednie zaproszenia do wybranych przez siebie osób. Powszechnie nazywa się je „zaproszeniami na emeryturę”, choć są to tak naprawdę zaproszenia na przyjęcie z okazji przejścia na emeryturę. 

Jeśli emerytowi zależy na odejściu z firmy i pozostawieniu po sobie dobrego wrażenia, zaproszenia na emeryturę może przygotować w klasycznej formie papierowej. Na gotowych kartkach musi umieścić jednak treść zaproszenia, które zawsze uwzględnia określone elementy.

Nie może zabraknąć w nim przede wszystkim danych emeryta, oznaczenia daty i miejsca przyjęcia, a opcjonalnie także prośby o potwierdzenie chęci przybycia (tutaj należy podać sposób dokonania takiego potwierdzenia, na przykład telefonicznie wraz z numerem telefonu). 

Zaproszenie na emeryturę można w dowolny sposób spersonalizować. Jeśli na co dzień współpracownicy często żartują między sobą, nic nie stoi na przeszkodzie, aby również treść takiego zaproszenia miała zabawny charakter. 

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór zaproszenia na emeryturę, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: , ,
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zaproszenie na emeryturę wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zaproszenie-na-emeryture-wzor
Zaproszenie na emeryturę wzór
17