Wzór pisma do spółdzielni w sprawie grzyba

17 

Grzyb w mieszkaniu może pojawić się w sytuacji, kiedy panują w nim zbyt niskie temperatury, a także w przypadku kiedy wilgotność powietrza w lokalu jest bardzo wysoka.

Powstawaniu pleśni i grzybów sprzyjają między innymi zalania, których przyczyną może być na przykład nieszczelny dach czy też nieprawidłowa krzywizna balkonu, na którym zatrzymuje się woda opadowa. 

Gdzie zgłosić grzyb w mieszkaniu? jeśli grzyb notorycznie pojawia się w mieszkaniu pomimo podjęcia prób jego wyeliminowania we własnym zakresie, sprawę warto zgłosić do spółdzielni mieszkaniowej.

Jest to uzasadnione przede wszystkim faktem, że gdy przyczyną rozwoju grzyba okaże się na przykład przeciekający dach czy też usterka w obrębie instalacji wodnej, bez usunięcia źródła problemu niemożliwe będzie usunięcie jego skutków, czyli grzyba w mieszkaniu. 

Pismo do spółdzielni w sprawie grzyba można zanieść do siedziby spółdzielni osobiście lub przesłać pocztą. Po otrzymaniu takiego zawiadomienia, pracownicy spółdzielni powinni pojawić się w lokalu celem dokonania oceny problemu i wdrożenia odpowiednich rozwiązań. 

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór pisma do spółdzielni w sprawie grzyba, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wzór pisma do spółdzielni w sprawie grzyba”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wzor-pisma-do-spoldzielni-w-sprawie-grzyba
Wzór pisma do spółdzielni w sprawie grzyba
17