Wzór gwarancji na wykonaną usługę

17 

Wzór gwarancji na wykonaną usługę jest dokumentem, który klient otrzymuje od wykonawcy, określającym obowiązki i uprawnienia obu stron w przypadku wystąpienia wad lub problemów z usługą.

Rękojmia służy jako podstawa do złożenia reklamacji przez konsumenta i powinna być sformułowana w sposób prosty i zrozumiały.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór gwarancji na wykonaną usługę – który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

W dokumencie powinny się znaleźć kluczowe informacje takie jak nazwa i adres gwaranta lub jego przedstawiciela. Powinna też zawierać czas trwania oraz zasięg terytorialny, czyli określenie obszaru, na którym zabezpieczenie jest ważne.

Dokument powinien również określać zażalenia, które przysługują konsumentowi w razie wystąpienia wady. Jeśli chodzi o termin wykonania gwarancji, przedsiębiorca-wykonawca zobowiązany jest do spełnienia swoich obowiązków w terminie wskazanym w oświadczeniu.

W sytuacji, gdy termin ten nie został określony, wykonujący powinien wywiązać się ze swoich obowiązków niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni od dnia, gdy konsument dostarczył mu reklamacje.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wzór gwarancji na wykonaną usługę”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wzor-gwarancji-na-wykonana-usluge
Wzór gwarancji na wykonaną usługę
17