Wypowiedzenie umowy Logitus – wzór PDF DOC

17 

Jak wypowiedzieć umowę Logitus? Chociaż dostawca internetu został przejęty przez większą firmę – Netia – to nadal obowiązują go umowy zawarte z klientami w czasie, kiedy firma działała niezależnie.

Wypowiedzenie umowy Legitus wymaga sporządzenia oświadczenie woli o rezygnacji z usług przedsiębiorstwa w formie pisemnej. Wypowiedzenie skutkuje rozwiązaniem stosunku prawnego wraz z upływem okresu wypowiedzenia. 

Logitus to dostawca internetu i telewizji kablowej, działający na terenie miasta Gdańsk. W 2023 roku firma została przejęta przez Netię.

Operator przejął wszystkich klientów mniejszej firmy z deklaracją pozostania przy takim samym zakresie usług oraz przy takim samym cenniku. Zgodnie z prawem, zmiana ta nie uprawnia klientów do rozwiązania umowy przed terminem bez zachowania okresu wypowiedzenia. 

Przygotowany przez nas wzór wypowiedzenia umowy Logitus w formacie PDF i DOC wystarczy wypełnić i dostarczyć operatorowi osobiście lub listownie. Pozwoli to skutecznie rozwiązać stosunek prawny między klientem a dostawcą usług.

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Przygotowany przez nas wzór wypowiedzenia umowy zawiera 2 bardzo ważne klauzule: żądanie usunięcia naszych danych osobowych z bazy danych oraz prośbę o potwierdzenie usunięcia danych i wypowiedzenia umowy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wypowiedzenie umowy Logitus – wzór PDF DOC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wypowiedzenie-umowy-logitus-wzor-pdf-doc
Wypowiedzenie umowy Logitus - wzór PDF DOC
17