Wniosek pracownika o przeniesienie do innego urzędu – wzór

17 

Przeniesienie pracownika urzędu następuje na podstawie przepisów ustawy o pracownikach samorządowych. Zgodnie z zapisami tego aktu prawnego, przeniesienia pracownika samorządowego do pracy w innej jednostce – w tej samej lub innej miejscowości – dokonuje się zarówno na wniosek samego pracownika, jak i za jego zgodą, czyli z inicjatywy pracodawcy.

Wniosek pracownika o przeniesienie do innego urzędu może zostać wniesiony w każdym czasie. 

Pismo powinno zostać rozpatrzone pozytywnie, jeśli przeniesienie nie narusza interesów jednostki dotychczas zatrudniającej pracownika i jest w interesie jednostki przejmującej pracownika. W swoim wniosku o przeniesienie pracownik powinien określić, do jakiej jednostki chce zostać przeniesiony.

Uzasadnienie pisma nie jest wymagane, jednak warto o nie zadbać z uwagi na fakt, że ułatwia to rozpatrzenie wniosku zarówno obecnie zatrudniającemu pracodawcy, jak i przyszłemu pracodawcy. Należy pamiętać, że jednostka zatrudniająca nie ma obowiązku uwzględnienia takiego podania pracownika. 

Możesz nabyć gotowy do wypełnienia wzór wniosku pracownika o przeniesienie do innego urzędu, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek pracownika o przeniesienie do innego urzędu – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-pracownika-o-przeniesienie-do-innego-urzedu-wzor
Wniosek pracownika o przeniesienie do innego urzędu - wzór
17