Rezygnacja ze Szkoły Jazdy – wzór

17 

Szkołę nauki jazdy każdy kandydat na kierowcę wybiera w sposób całkowicie dowolny. Również w trakcie szkolenia – czy to na etapie zajęć teoretycznych, czy praktycznych – może taką szkołę zmienić. Oznacza to, że rezygnacja ze szkoły jazdy jest możliwa na każdym etapie kursu i nie wymaga uzasadnienia takiej decyzji.

Jeśli kursant nie jest zadowolony z wybranego OSK, może wypełnić wzór rezygnacji ze szkoły jazdy i odebrać swoją kartę przeprowadzonych zajęć, wypełnioną przez kierownika ośrodka. Na tej podstawie będzie mógł później wznowić rozpoczęte szkolenie w innym ośrodku. Wypowiedzenie umowy z OSK powinno uwzględniać także prośbę o przywrócenie profilu PKK do systemu informatycznego.

Warto pamiętać, że rezygnacja ze szkoły jazdy musi wiązać się z przynajmniej częściowym zwrotem poniesionych przez kursanta kosztów. O ile opłata za zajęcia teoretyczne zwykle nie jest zwracana, jeśli kursant brał udział w co najmniej połowie wykładów, tak już koszty zajęć praktycznych powinny zostać rozliczone z uwzględnieniem tych godzin, które kierowca faktycznie wyjeździł. 

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rezygnacja ze Szkoły Jazdy – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rezygnacja-ze-szkoly-jazdy-wzor
Rezygnacja ze Szkoły Jazdy - wzór
17