Rezygnacja z funkcji naczelnika OSP – wzór

17 

Naczelnik OSP kieruje zespołem ratowniczym najczęściej jednoosobowo. Wśród swoich obowiązków ma między innymi dysponowanie sprzętem ratowniczym czy organizowanie szkoleń ratowniczych.

Praca na takim stanowisku jest pracą odpowiedzialną i wiąże się z wieloma zadaniami, dlatego w stowarzyszeniach tego typu rezygnacja z funkcji naczelnika OSP zdarza się dosyć często. Warto wiedzieć przy tym, że takie stanowisko charakteryzuje ciągłość, zatem gdy jeden naczelnik odchodzi, drugi wstępuje na jego miejsce. 

Rezygnacja z funkcji naczelnika OSP może zostać uzasadniona brakiem porozumienia między członkami zarządu czy zbyt dużą odpowiedzialnością w związku z piastowaniem danego stanowiska. Należy pamiętać, że rezygnacja z pełnienia funkcji kierowniczej nie powinna być mylona z rezygnacją całkowitą.

Dlatego jeśli naczelnik chce zrezygnować z pełnionej funkcji, a przy tym pragnie pozostać członkiem OSP, to powinien wypełnić wzór rezygnacji z funkcji naczelnika OSP, aby jego oświadczenie woli było precyzyjne i przyniosło oczekiwane skutki. 

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rezygnacja z funkcji naczelnika OSP – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rezygnacja-z-funkcji-naczelnika-osp-wzor
Rezygnacja z funkcji naczelnika OSP - wzór
17