Prośba o wydanie zgody na usunięcie grzejnika wzór

17 

Grzejniki stanowią element instalacji grzewczej w budynku, a nią zarządza spółdzielnia mieszkaniowa lub wspólnota mieszkaniowa. Żaden mieszkaniec bloku nie może samodzielnie zadecydować o wymianie, a tym bardziej o usunięciu takiego elementu.

Ma to bowiem bezpośredni wpływ na przepływ energii i może doprowadzić do strat ciepła zarówno w danym mieszkaniu, jak i w mieszkaniu sąsiednim.

Plan usunięcia grzejnika musi zostać więc zweryfikowany przez zarządcę nieruchomości. Prośbę o wydanie zgody na usunięcie grzejnika należy skierować do wspólnoty lub spółdzielni, wskazując dokładnie, o który grzejnik chodzi. Pismo trzeba także starannie uzasadnić.

Jeśli wniosek o wydanie zgody na usunięcie grzejnika zostanie zaakceptowany, zarządca wyda warunki techniczne przeprowadzenia takiej inwestycji. Lokator ma natomiast obowiązek ich bezwzględnego przestrzegania. 

Warto pamiętać, że podobne pismo trzeba skierować do zarządcy również w przypadku chęci wymiany grzejników na nowe, czy też w przypadku chęci zainstalowania dodatkowego grzejnika w lokalu.

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór prośby o wydanie zgody na usunięcie grzejnika, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Prośba o wydanie zgody na usunięcie grzejnika wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

prosba-o-wydanie-zgody-na-usuniecie-grzejnika-wzor
Prośba o wydanie zgody na usunięcie grzejnika wzór
17