Wniosek o wydanie zgody na umieszczenie reklamy na elewacji budynku wzór

17 

Współwłaściciele mieszkań w budynku wielorodzinnym nie mogą wywieszać na elewacji nieruchomości wspólnej według swego uznania reklam, tablic czy szyldów.

Taki zakaz z reguły wprowadza regulamin spółdzielni mieszkaniowej, z wyjątkiem reklamy dotyczącej sprzedaży lokalu. Wniosek o wydanie zgody na umieszczenie reklamy na elewacji budynku należy kierować zatem do zarządcy budynku – wspólnoty lub spółdzielni mieszkaniowej. 

Elewacja jest częścią wspólną nieruchomości, dlatego żaden lokator nie może korzystać z niej w sposób dowolny bez uzyskania zgody zarządcy budynku. Nawet jeśli reklamę chce wywiesić na własnym balkonie, powinien zgłosić taki zamiar administracji. 

Reklama montowana na elewacji musi podlegać kontroli między innymi ze względu na to, jak będzie wpływała na ten element budynku, a także ze względu na swoją treść, która może być obraźliwa czy kontrowersyjna.

We wniosku o zgodę na umieszczenie reklamy należy opisać zatem zarówno wygląd baneru, jak i jego wymiary czy materiał wykonania. Warto też uzasadnić swój wniosek. 

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór wniosku o wydanie zgody na umieszczenie reklamy na elewacji budynku, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o wydanie zgody na umieszczenie reklamy na elewacji budynku wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-wydanie-zgody-na-umieszczenie-reklamy-na-elewacji-budynku-wzor
Wniosek o wydanie zgody na umieszczenie reklamy na elewacji budynku wzór
17