Prośba o dezynsekcje lokalu z pluskiew wzór

17 

Obecność pluskiew w mieszkaniu w bloku to duży problem, ponieważ insekty mogą łatwo rozprzestrzenić się na cały budynek.

W takim przypadku warto więc działać szybko i kompleksowo, czyli usunąć pluskwy z lokalu, a jeśli jest taka potrzeba również z części wspólnych budynku i z innych mieszkań, do których owady już się przedostały.

Kiedy plaga pluskiew dotyczy mieszkania socjalnego czy komunalnego, o dezynsekcję lokator może poprosić właściciela nieruchomości, czyli gminę. Natomiast w przypadku mieszkania w bloku pismo w tej sprawie należy skierować do spółdzielni lub wspólnoty mieszkaniowej. 

Usuwanie pluskiew jedynie z tego lokalu, w którym owady pojawiły się pierwotnie, często nie stanowi rozwiązania problemu, gdyż insekty mogą łatwo przenosić się na inne mieszkania.

Warto zatem zawsze zgłaszać taki problem zarządcy budynku, zamiast działać na własną rękę. Likwidacja pasożytów w jednym mieszkaniu może okazać się bowiem nieskuteczna – pluskwy szybko powrócą, jeśli przeniosą się także na inne lokale. 

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór prośby o dezynsekcję lokalu z pluskiew, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Prośba o dezynsekcje lokalu z pluskiew wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

prosba-o-dezynsekcje-lokalu-z-pluskiew-wzor
Prośba o dezynsekcje lokalu z pluskiew wzór
17