Pozwolenie na wyburzenie ściany działowej – wzór

17 

Pozwolenie na wyburzenie ściany działowej to dokument, który należy złożyć w odpowiedniej instytucji, gdy planuje się usunąć ścianę wewnątrz budynku. Pismo kieruje się najczęściej do administracji budynku, czyli do Spółdzielni lub Wspólnoty mieszkaniowej.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór pozwolenia na wyburzenie ściany działowej – który zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Pismo powinno zawierać datę i miejsce sporządzenia oraz dane wnioskodawcy, czyli osoby, która występuje z prośbą o wydanie pozwolenia. Następnie trzeba podać informacje odbiorcy, czyli instytucji, do której skierowany jest wniosek (np. Spółdzielnia mieszkaniowa).

Ważne, aby umieścić odpowiedni tytuł, aby od razu było wiadomo, jaki jest cel dokumentu. W treści wniosku jest wskazane opisać, którą ścianę chce się usunąć i wyjaśnić, dlaczego to konieczne.

Można również wspomnieć o planowanych pracach dodatkowych, które będą musiały zostać wykonane w związku z wyburzeniem ściany. Może być konieczne dołączenie szkicu, na którym zaznaczona zostanie ściana przeznaczona do usunięcia.

Aby ułatwić ocenę, czy wyburzenie wiąże się z jakimkolwiek zagrożeniem dla konstrukcji, warto wyróżnić ją innym kolorem. Szkic taki pozwoli odpowiednim służbom ocenić, czy dana zmiana jest możliwa do zrealizowania bez naruszenia bezpieczeństwa budynku i jego mieszkańców.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pozwolenie na wyburzenie ściany działowej – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pozwolenie-na-wyburzenie-sciany-dzialowej-wzor
Pozwolenie na wyburzenie ściany działowej - wzór
17