Odpowiedź na wniosek o uregulowanie kontaktów z dzieckiem PRZYKŁADY

17 

Jak napisać odpowiedź na wniosek o uregulowanie kontaktów z dzieckiem? Pisemna odpowiedź w sprawie o ustalenie kontaktów z dzieckiem jest formalnym dokumentem składanym przez drugiego rodzica w odpowiedzi na wniosek o ustalenie kontaktów złożony przez drugą stronę.

Odpowiedź na wniosek o ustalenie kontaktów z dzieckiem zawiera argumenty i dowody, które mają na celu wyjaśnienie stanowiska drugiego rodzica w kwestii ustalenia kontaktów z dzieckiem.

W odpowiedzi można zakazać rodzicowi kontaktu z dzieckiem, lub zaproponować konkretną organizację kontaktów, poprzez harmonogram widzeń, rodzaje i warunki komunikacji czy inne ustalenia, które uważasz za odpowiednie.

Warto pamiętać, że odpowiedź na pozew o ustalenie kontaktów z dzieckiem powinna być przemyślana, kompletna i sporządzona w sposób profesjonalny, czyli starannie i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Jeśli więc nie wiesz, jak odpowiedzieć na wniosek o ustalenie kontaktów z dzieckiem, pobierz przygotowany przez nas wzór odpowiedzi, który pobierzesz, klikając w poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Polskie prawo przewiduje możliwość wniesienia przez drugiego rodzica odpowiedzi na wniosek o ustalenie kontaktów z małoletnim dzieckiem. Ważne jednak, żeby odpowiedź rodzica została uznana przez sąd rodzinny rozpatrujący sprawę, odpowiedź powinna spełniać wszystkie formalne wymagania.

Najważniejsze, aby rodzic wnoszący odpowiedź oprócz zamieszczenia danych stron postępowania, sygnatury akt, itp., odniósł się do wniosku o uregulowanie kontaktów z dzieckiem.

Rodzic zatem powinien odnieść się do twierdzeń wniosku i wskazać, czy, a jeśli tak, to w jakiej części zgadza się z zakresem jak i sposobem kontaktów z dzieckiem oczekiwanych przez wnioskodawcę.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Odpowiedź na wniosek o uregulowanie kontaktów z dzieckiem PRZYKŁADY”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

odpowiedz-na-wniosek-o-uregulowanie-kontaktow-z-dzieckiem-przyklady
Odpowiedź na wniosek o uregulowanie kontaktów z dzieckiem PRZYKŁADY
17