Dozór elektroniczny – Zgoda właściciela mieszkania – wzór PDF

17 

Zgoda właściciela na dozór elektroniczny odnosi się do sytuacji, w której właściciel nieruchomości wyraża zgodę na zamieszkanie pod jego dachem osoby, wobec której sąd orzekł dozór elektroniczny.

Dozór elektroniczny jest natomiast formą nadzoru stosowaną w postępowaniach sądowych, w których osoba poddana tej formie dozoru jest zobligowana nosić specjalne urządzenie elektroniczne, takie jak bransoletka z GPS lub inny rodzaj nadajnika.

Urządzenie takie monitoruje i rejestruje ruchy i położenie osoby skazanej, co umożliwia organom kontrolę i sprawdzenie, czy osoba sazana przestrzega określonych zasad i ograniczeń, np. przebywanie poza miejscem zamieszkania wyłącznie w wyznaczonych dniach i godzinach.

Poniżej pobierzesz gotowy do wypełnienia wzór zgody właściciela mieszkania na dozór elektroniczny:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Dozór elektroniczny jest stosowany jako alternatywna, która pozwala na większą swobodę dla osoby poddanej dozorowi w porównaniu do tradycyjnego więzienia. Osoba z dozorem elektronicznym może nadal pozostawać w społeczeństwie, pracować lub uczęszczać do szkoły, ale jednocześnie jest pod ścisłą kontrolą przez system dozoru elektronicznego, który nadzoruje Policja.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Dozór elektroniczny – Zgoda właściciela mieszkania – wzór PDF”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dozor-elektroniczny-zgoda-wlasciciela-mieszkania-wzor-pdf-doc
Dozór elektroniczny – Zgoda właściciela mieszkania – wzór PDF
17