Zwolnienie z basenu wzór

17 

Zajęcia na basenie odbywają się w ramach zajęć wychowania fizycznego, dlatego niekiedy są obowiązkowe. W niektórych przypadkach uzasadnione będzie jednak zwolnienie dziecka z zajęć na basenie – tymczasowe lub całkowite. Zwolnienie z basenu przysługuje uczniom, którzy z różnych przyczyn nie mogą brać udziału w takich zajęciach. Najczęściej są to przyczyny związane ze stanem zdrowia.

Dłuższe zwolnienie z basenu wymaga przedstawienia opinii specjalisty. Ponieważ basen to chlorowana woda, zajęcia tego typu mogą być szkodliwe między innymi dla dzieci z wadami wzroku czy dla dzieci z problemami skórnymi. Jeśli istnieją przeciwwskazania do pływania w basenie, rodzic może sporządzić dla dziecka zwolnienie z basenu, które zostanie poparte odpowiednim zaświadczeniem lekarskim. 

Aby przygotować prośbę o zwolnienie dziecka z zajęć na basenie, rodzic może wykorzystać wzór zwolnienia z basenu, pamiętając, że powinien dołączyć do niego albo opinię specjalisty – w przypadku zwolnienia całkowitego – albo opinię lekarza pediatry – w przypadku zwolnienia tymczasowego, np. z powodu infekcji.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór zwolnienia z basenu, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zwolnienie z basenu wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zwolnienie-z-basenu-wzor
Zwolnienie z basenu wzór
17